Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ high power led street light ] bij elkaar passen 189 producten.
Maak geleid Zonnestraatlantaarn Commercieel GDT 6000k 400w 500w 600w waterdicht
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Voordeel: | Tijd van de de luminescentie de Duurzame verlichting van de halfgeleiderspaander |
400w 300 Waterdichte Mooie en elegante ontwerp van de Watts250w het Zonnestraatlantaarn van zonnetuinlichten
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Voordeel: | Geen gloeidraad, geen glasbel, niet bang van trilling |
Fluorescente LEIDEN Zonnestraatlantaarn90w IP65 Aluminium
| Lichtbron: | Fluorescent |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Lamplichtstromen (lm): | 135lm-160lm/W |
LEIDENE Zonnestraatlantaarn IP65 Kleurrijke 135lm - 160lm/W
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Lamplichtstromen (lm): | 135lm-160lm/W |
De geïntegreerde Intelligente Hoge Mast Pool vermindert Windweerstand
| Lichtbron: | Fluorescente leiden, |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Lamplichtstromen (lm): | 135lm-160lm/W |
Solar Powered LED Street Lights, Aluminum + PC Material, IP67 Waterproof Rating
| Grootte: | 400*220*50mm |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
Zonne het Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns12v IP65 Geschatte CT 3000K~6000K CERTIFICAAT van Ce ROHS
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Krachtbron: | Zonne |
| Het werk Temperatuur: | -20℃~+50℃ |
80w~250w leidde intelligente straatlantaarn en geïntegreerde energie de opslag leidde straatlantaarn met koud wit
| Productnaam: | Geïntegreerde LED-straatlantaarn met energieopslag |
|---|---|
| Maat: | 885X361X166M |
| Geleide Spaander: | 5W/pc |
Geïntegreerde 140w leidde lichte Zonne de Opslagvoorbeelden van de Straatlantaarnenergie van Landelijke Wegen 10m~12m hoogte lichte pool
| Productnaam: | 80W geïntegreerde LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Grootte: | 885X361X166M |
| Geleide Spaander: | 5W/pc |
30 Watts 24w 20w allen in Één Zonnestraatlantaarnip66 geïntegreerde zonnestraatlantaarn
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Lumen: | 150 Im/W |

