Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ 100w all in one solar street light ] bij elkaar passen 48 producten.
Lage het Onderhoudskosten van de weg Slimme 100w Geleide Straatlantaarn
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Lumen: | 160 Im/W |
De autointensiteit controleerde Zonne Geleide Straatlantaarn 40w 60w 120w 150w
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Lumen: | 150 Im/W |
Oude lichte zonne decoratieve lichte Low-carbon van de stijl zonnetuin, milieuvriendelijk, mooi en elegant
| Waaier van Toepassing: | Vierkant de mijnbouwgebied van de straattuin |
|---|---|
| Verlichtingstijd: | 4~14h |
| Energieaccu: | Volledig ingesloten onderhoud-vrije lood zure batterijen |
De geleide Zonnestraatlantaarn allen in met Radarsensor 80w 100w integreerde 18000lm~22000lm-hoog rendement
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 50-60HZ |
| Lampefficiency: | >92% |
100 Watts 80 Watts allen in Één LEIDENE van de Energieopslag geïntegreerde straatlantaarn
| Materiaal: | Douane/Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 80-150W |
| Lampefficiency: | >92% |
De hete Verkoop 100w 80w integreerde vlak Zonnestraatlantaarn voor City Road allen in één zonnestraatlantaarn met ROHS & Ce
| Productnaam: | Kleine en grote vlakke zonnestraat |
|---|---|
| Macht: | 30W |
| Het installeren van Grootte: | Φ61mm |
Het hete verkoop80w Vlakke Comité Ontwerp Zonne Geïntegreerde zonnelicht leidde Straatlantaarn met Schakelaarcontrole
| Productnaam: | Geïntegreerde LED-straatverlichting op zonne-energie |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
| Lichtbron: | 6000lm |
De Geleide Straatlantaarn 120W van de aluminiumlegering - het Hoge Lumen van 250W
| Het werk leven (uur): | 50000 |
|---|---|
| Garantie (Jaar): | 5 |
| Toepassing: | Weg |
Top LED Lamp Bead Design 180lm/W High Lumen Led-straatverlichting
| Productnaam: | hoge lumen geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Lampefficiency: | >92% |
| GDT: | 3000-4500K |
Openlucht Zonne Aangedreven Geleide Straatlantaarn met Autointensiteitscontrole 30w 40w 50w 60w 80w 100w
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Voordeel: | Ultra-low drukproducten, veilige en betrouwbare verrichting |
| Lumen: | 150 Im/W |

