Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ 100w all in one solar street light ] bij elkaar passen 48 producten.
Openlucht LEIDENE Straatlantaarn Super Heldere Hoge Macht voor Nieuw Landelijk City Road
| Zonnepaneel (enig kristal): | 80W 100W |
|---|---|
| Installatiehoogte: | 810M |
| GDT: | 3000-6500k |
De Lampip65 Ip Classificatie van roestvrij staal Openlucht Hoge Pool
| Lichtbron: | Fluorescente leiden, |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Lamplichtstromen (lm): | 6000,4400,2200 |
Coursertech 50 W 150 van de de straatlantaarnvervanging van W 100w de Commerciële hoge Pool Openlucht geleide straatlantaarn
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Lampefficiency: | >92% |
| Het installeren van Grootte: | ∅61 |
12 voet de 10 Voetstraatlantaarnsip65 Openlucht Commerciële Verlichting HOOFD van Pool
| Efficiency: | >90% |
|---|---|
| GDT: | 4000K |
| Pool-Materiaal: | Ijzer /customization |
De grote Straatlantaarnsip65 Industriële Openlucht Postlichten geleide straatlantaarn HOOFD van Pool
| Lampefficiency: | >88% |
|---|---|
| GDT: | 450K |
| Materiaal: | Aluminium/Aanpassing |
6m van het het octrooiontwerp van de hoogte de lichte pool Originele van de de vorm80w 100w Geïntegreerde geleide straatlantaarn onafhankelijke Zonnestraatlantaarn
| Productnaam: | 80W ZONNE LEIDENE STRAATLANTAARN |
|---|---|
| macht: | 80W |
| Lichtbron: | 6000lm |
Stad weg straatlantaarns van 12 meters geïnstalleerde straatlantaarns gemeentelijke LEIDENE de directe verkoop straatlantaarnfabrikanten
| Aantal: | Jmgd-150 |
|---|---|
| Productnaam: | Jmgd-150 leidden straatlantaarn |
| Max Load Capacity: | 2400Pa |
Solar LED Street Lights, Working Temp:-20℃~+50℃, Color Temp: 6000K
| Materiaal: | Aluminium + PC |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000hours |
| Lichtbron: | Leiden |

