Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ garden solar lights ] bij elkaar passen 82 producten.
Lichten het Gazonlichten Front Yard Walkway van de decor de Vrije Bevindende Zonnetuin van de 50 Lumenbewegingssensor
| Voltage: | AC85-260V |
|---|---|
| Beroepsleven: | >50000 uren |
| Milieutemperaturen: | -30 graad aan 45 graad |
Weg Slimme Zonnestraatlantaarn van de fabrikant Beautiful van China en energy-saving zonnetuinlichten
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Zonne-controller: | het laden bescherming |
| Verlichtingstijd: | 8-10h |
Rgb openlucht Zonne Geleide de Yardlichten van de Landschapsverlichting voor park en tuin 50W 80W 120W
| Materiaal: | Ijzer en aluminium/het aanpassen |
|---|---|
| Kleur: | Het aanpassen/Gouden en Zwart |
| Lumen: | 140lm/W |
De ZONNElicht geleide van de de controlebesparing van de straatlantaarntijd compensatie van de de energietemperatuur
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Speciaal voordeel: | Omgekeerde Machtsbescherming |
| Applicablelightbron: | hoge geleide macht |
6000lm~12000lm 60w leidde Straatlantaarn Zonne Geleide Lichten met de Schemerigere Infrarode Menselijke Inductie van de Fotoceltijd
| Naam: | zonnestraatlantaarn LDZ13101 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Lichtstromen: | 2100-5600lm |
Oude lichte zonne decoratieve lichte Low-carbon van de stijl zonnetuin, milieuvriendelijk, mooi en elegant
| Waaier van Toepassing: | Vierkant de mijnbouwgebied van de straattuin |
|---|---|
| Verlichtingstijd: | 4~14h |
| Energieaccu: | Volledig ingesloten onderhoud-vrije lood zure batterijen |
Pool 36m leidde straatlantaarn voor geleid Binnenplaats licht Klantgericht Openluchtproces door technologie
| Productnaam: | LDTY-20601 LED-binnenverlichting |
|---|---|
| Paal Hoogte: | 36m |
| IP Rang: | IP 65 |
100W geïntegreerde Zonne geleide Straatlantaarn Zonne Geïntegreerde Lamp van de controle van de de bandtijd van China Courser + lichte controle
| Productnaam: | Zonne Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
| Frequentiegebied: | 50-60HZ |
30w 100w allen in Één Zonnestraatlantaarn100-265v PF0.9 geïntegreerde zonnestraatlantaarn
| Productnaam: | Geïntegreerde geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
| Frequentiegebied: | 50-60HZ |
van de de Zonnemachtsbatterij van 70ah 12v 60ah de Doos Openluchtverlichting
| Materiaal: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Voltage: | 12v |
| Capaciteit: | 10AH |

