Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ garden solar lights ] bij elkaar passen 82 producten.
20 watts15w 18w Verre Geleide Zonnestraatlantaarns allen in Één Multifunctionele Tuin
| Merk: | Coursertech |
|---|---|
| Voordeel: | De regen kan onophoudelijk werken |
| Lumen: | 150 Im/W |
50w 60w 80w 100 Watts Geïntegreerde Zonnestraatlantaarn voor Huis allen in één Geleide Zonne Geïntegreerde Lamp 135lm/w
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 50-60HZ |
| Lampefficiency: | >92% |
De weg integreerde allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn 30w 40w
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 50-60HZ |
| Lampefficiency: | >92% |
40-80W 80W-150W leidde Zonnestraatlantaarns allen in Één Ip67 IP65
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 50-60Hz |
| Lampefficiency: | >92% |
30w allen in Één Zonnestraatlantaarnbewegingssensor 140lm/W
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 50-60Hz |
| Lampefficiency: | >92% |
Diepe de Cyclus Zonnebatterij 12V van 200ah 100ah
| Materiaal: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Opslag: | 3-6months |
van de de Zonnemachtsbatterij van 12v 65ah 55ah van de de Doosuitrusting de verpakker van het de batterijpak
| Materiaal: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| merk: | Coursertech |
| Capaciteit: | 10AH-200AH |
12v de zonne van de de Dooscontainer van de Batterijopslag verpakker van het de batterijpak
| Materiaal: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Slimme Controle: | Uitzetbare infrarode menselijk lichaams ontdekkende energie - besparingscontrole, correcte controle, |
Bespaart de weg Slimme IP65 Zonnestraatlantaarn Erengy Staal lichte pool LEIDENE zonnestraatlantaarn
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Lumen: | 150 Im/W |
6M 7M 8M 10m Solar Street Lamp voor Nieuwe Landelijke Bouwweg
| Machtsfactor: | 0,95 |
|---|---|
| Norm: | IP 65 |
| Medel: | Geleid dubbel |

