Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ garden solar lights ] bij elkaar passen 82 producten.
10m 12m Hoge Mast Zonnestraatlantaarn voor de Tuin van het Dorpshuis
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Merk: | Coursertech |
| LUMEN: | 140Im/W |
De kleurrijke Geleide Lamp 1-3w 140 Lm/W van het Zonne-energiegazon
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Geleide Verbindingstemperaturen: | <60°C |
| Milieutemperaturen: | -30 graad aan 45 graad |
Hoog - Lampen van het kwaliteitsip65 leidden de Openlucht Zonnegazon het Lage Voltagegelijkstroom Macht van binnenplaatslichten meer dan 100km/h-windweerstand
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Voltage: | AC100-265V |
| Milieutemperaturen: | -30 graad aan 45 graad |
Koel van Witte Tuin Openlucht LEIDENE lichten van het de Ganglichten geleide landschap vloed de lichte bubles Commerciële Zonne
| Materiaal: | douane-gemaakte productie |
|---|---|
| Kleur: | douane-gemaakte productie |
| Lumen: | 150lm/w |
Yard van het Landschaps Openluchtlichten van 3000K 4000K 6500K de Heldere Witte Geleide
| Materiaal: | Customron en aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Gouden en Douane |
| Lumen: | 140lm/W |
Zonne het Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns12v IP65 Geschatte CT 3000K~6000K CERTIFICAAT van Ce ROHS
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Krachtbron: | Zonne |
| Het werk Temperatuur: | -20℃~+50℃ |
Zonne LEIDENE Straatlantaarns 2.5kg Lichtgewicht, Ce Verklaard ROHS-certificaat 170lm/w
| Lichtstromen: | 3000LM |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Grootte: | 400*220*50mm |
Solar LED Street Light, Aluminum + PC, 400*220*50mm, 6000K Color Temperature
| Stralingshoek: | 120° |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | 6000K |
| Voltage: | 12V |
CE Certified 50,000 Hours Lifespan LED Solar Street Lights
| Levensduur: | 50,000hours |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| CRI: | >80 |
De ZONNE Hoge Milieubescherming van de Muurlamp - kwaliteitsmaterialen die energie zonnetuinlicht bewaren
| Waaier van Toepassing: | Vierkant de mijnbouwgebied van de straattuin |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| IP Rang: | IP 65 |

