Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ garden solar lights ] bij elkaar passen 82 producten.
Solar LED Street Lights, 3000lm IP65 Waterproof for Outdoor Use
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000hours |
| Productnaam: | geleide zonnestraatlantaarns |
De zonnegazonlampen leidden hoog lichte Milieubescherming - kwaliteitsmaterialen bewarend energy38~100cm-stofdichte hoogte
| Waaier van Toepassing: | Vierkant de mijnbouwgebied van de straattuin |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| IP Rang: | IP 65 |
De zonnegazonlampen leidden lichte eenvoudig en gemakkelijk om 8-10 uren/nacht werktijd, 3-4 donkere of riany dagen te installeren
| Waaier van Toepassing: | Vierkant de mijnbouwgebied van de straattuin |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| IP Rang: | IP 65 |
De geïntegreerde Intelligente Hoge Mast Pool vermindert Windweerstand
| Lichtbron: | Fluorescente leiden, |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Lamplichtstromen (lm): | 135lm-160lm/W |
De ZONNE Hoge helderheid van de Gazonlamp leidde lichte goede materialen bewarend energie Milieubescherming
| Waaier van Toepassing: | Vierkant de mijnbouwgebied van de straattuin |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Systeem werkend voltage: | 12V-24V |
ZONNE-gazonlamp Hoge helderheid led-licht goede materialen verlichting decoratie verzegeld onderhoudsvrij
| Waaier van Toepassing: | Vierkant de mijnbouwgebied van de straattuin |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Systeem werkend voltage: | 12V-24V |
de zonne geleide Milieubescherming van de tuin lichte onderhoud-Vrije hoge overdraagbaarheid leidde zonnestraatlantaarn
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Verlichtingstijd: | 8-10h |
| IP Rang: | IP 65 |
De ZONNE Intelligente controle van de Tuinlamp wordt goedgekeurd voor het laden en on/off proces
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Applicablelightbron: | hoge geleide macht |
| Verlichtingstijd: | 8-10h |
Solar Powered LED Street Lights, Aluminum + PC Material, IP67 Waterproof Rating
| Grootte: | 400*220*50mm |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
Solar LED Street Lights, Working Temp:-20℃~+50℃, Color Temp: 6000K
| Materiaal: | Aluminium + PC |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000hours |
| Lichtbron: | Leiden |

