Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ garden solar lights ] bij elkaar passen 82 producten.
van het het Lithiumijzer van 3.2V 50AH de het fosfaatbatterij integreerde Zonne geleide Straatlantaarn 50w 60w 80w 100w 120w
| Productnaam: | de categorie C integreerde zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Fosfaat batterij: | 3.2V-50AH |
| Lichtbron: | 7000lm |
Van het LEIDENE Zonnestraatlantaarn Hoge Lumen Kleurrijke 5 Jaar de Garantie
| GDT: | 4000K |
|---|---|
| Lichtbron: | Neonbollen |
| Ip classificatie: | IP 68 |
Fluorescente LEIDEN Zonnestraatlantaarn90w IP65 Aluminium
| Lichtbron: | Fluorescent |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Lamplichtstromen (lm): | 135lm-160lm/W |
15-40w slimme Zonne Geleide Lichte Zonne de Weglamp van de Straatlantaarnweg
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Lumen: | 150 Im/W |
De NIEUWE Functionele Geïntegreerde Zonnestraatlantaarn van de Menselijk Lichaamsinductie leidde Lichte/Tijdcontrole
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| ITEMTYPE: | Straatlantaarns |
De lichte Monocrystalline Conventionele zonne geleide de straatlantaarnstraatlantaarn van de Sleepversie integreerde zonnestraatlantaarn
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Inputvoltage (v): | DC12V |
Maak geleid Zonnestraatlantaarn Commercieel GDT 6000k 400w 500w 600w waterdicht
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Voordeel: | Tijd van de de luminescentie de Duurzame verlichting van de halfgeleiderspaander |
160lm/W 5 Jaar van de de Lampbinnenplaats van het Garantie de Zonnegazon verlichtings met Functionele Ornamenteffect LEIDEN binnenplaatslicht
| Productnaam: | de zonnereeks van de gazonlamp |
|---|---|
| Lumen: | 160lm/w |
| Kleur: | Wit, Rood, Blauw, Groen, Gouden en Zwart |
Van LEIDENE van bloem het ontwerp Geleide Pool 20w Aluminium 100-240V straatlantaarns Openluchtinrichtingen
| Lampefficiency: | >92% |
|---|---|
| GDT: | 3000-4500K |
| Materiaal: | IJzer en aluminium aanpasbaar |
400w 300 Waterdichte Mooie en elegante ontwerp van de Watts250w het Zonnestraatlantaarn van zonnetuinlichten
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Zwart, rood, groen etc. |
| Voordeel: | Geen gloeidraad, geen glasbel, niet bang van trilling |

