Alle producten
-
LEIDENE Zonnestraatlantaarns
-
SMART GELEIDE STRAATLANTAARN
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Hoge Mast LEIDENE Straatlantaarn
-
geïntegreerde zonnestraatlantaarn
-
LEIDEN Binnenplaatslicht
-
Zonnegazonlampen
-
Openlucht LEIDENE Landschapslichten
-
Waterdichte Landschapsverlichting
-
communicatie torens
-
De Doos van de zonnemachtsbatterij
-
Straatlantaarns de HOOFD van Pool
Contactpersoon :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
zoekwoorden [ garden solar lights ] bij elkaar passen 82 producten.
Zonne het Gazonlampen van China buiten van de de Lichtentuin van de Terraslijst het Zonnelichaam van de het aluminiumlamp van Spike Stone Torch gietende
| Voltage: | AC85-260V |
|---|---|
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
| Milieutemperaturen: | -30 graad aan 45 graad |
De tuinstaak steekt Lichten van de de Tuingrond van Gras de Zonnelichten Openlucht Geleide Zonne aan
| Voltage: | AC100-265V |
|---|---|
| Licht Lichaamsmateriaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
| Lichte kleur: | Kies uit |
Geen van de de Straatlantaarnbesparing van de Stralingsweg Slim Zonne van de de Energietuin zonne licht de binnenplaatslicht
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Verlichtingstijd: | 8-10h |
| Lumen: | 160 Im/W |
Zonnestraatlantaarns van de tuin 8-10h de Zonne Aangedreven Geleide straatlantaarn Geen Roest ip65 10-12 uren/nacht werktijd
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Voordeel: | Geen roest, het verouderen weerstand |
| Verlichtingstijd: | 8-10h |
De hoge Lumen150lm/w LEIDENE straatlantaarn SMD integreerde 80W geleide Zonnestraatlantaarn met LifePO4-Batterij
| Productnaam: | Zonne Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
| Lichtbron: | Hoge lumen led smd |
3000k zonne Zonne Decoratieve het gazonlichten van Gazonlampen voor de Yardbaksteen van de Tuinweg
| Materiaal: | Ijzer en aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Rood, Blauw, Groen, Gouden en Zwart |
| Lampefficiency: | >92% |
Zonne Aangedreven Smart leidde Straatlantaarn zonne lichte 500w 65w 70 Watts 72 Watts
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Voordeel: | energiebehoud; milieubescherming |
| IP Rang: | IP 65 |
lichte van de de Lampenananas van het efficiency Zonnegazon Zonne de Tuinlichten Waterdicht met van de Mug Afstotende 3 jaar garantie
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Voltage: | AC85-260V |
| Lichte Kleur: | Kies uit |
Leidde Retro de stijl zonne aangedreven zonne lichte straatlantaarn 400w 40w 50 watts 50w van China binnenplaatslicht
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Applicablelightbron: | hoge geleide macht |
| Voordeel: | Onderhoud met lange levensuur en vrij |
Monokristallijn silicium Solar light Led Street Lamp MPPT oplaadmodus meer dan 50000 uur levensduur led-lamp waterdicht
| Materiaal: | het staal van uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Voordeel: | hoge overdraagbaarheid |
| IP Rang: | IP 65 |

